Kullanıcı Adı: Şifre:
Haber Enerji


Ana Sayfa / KÜLTÜR-SANAT / Okullar Anlat Gali Dedi
Etiketler:
Paylaş

Okullar Anlat Gali Dedi Okullar Anlat Gali Dedi

Okullar Anlat Gali Dedi

2011-06-01, 17:42:51 Okunma: 2193 1 yorum

Kütahya Valisi Kenan ÇİFTÇİ’nin İl genelinde başlattığı “Benchmarking” çalışmaları kapsamında, Alayunt İlköğretim Okulu, Çinigar İlköğretim Okulu, İnköy İlköğretim Okulu, Okçu-Güveçci İlköğretim Okulu, Saka İlköğretim Okulu, Tic. Borsası Bölcek İlköğretim Okulu ve Zafer İlköğretim Okulu’ nun ortaklaşa düzenledikleri “Anlat Gali” doğaçlama güzel konuşma ve güzel fıkra anlatma yarışması Kütahya Belediye Kültür Sarayında büyük bir katılımla gerçekleşti. Yeni mahalle olan okulların öğrencilerinin ağırlı olduğu toplu gösteride ayrıca şiir dinletisi, halk oyunları, kına gecesi, rontlar ve Türk Halk Müziği konseri gösterileri de izleyiciler tarafından beğeni ile izlendi. Yarışma sonunda : Doğaçlama Olarak Güzel Ve Anlamlı Konuşma Dalında; birinciliği Tic. Borsası Bölcek İ.Ö.O. öğrencisi Emine YİĞİT alırken 2. liği Okçu-Güveçci İ.Ö.O.dan Merve İBİŞ, 3. lüğü Çinigar İ.Ö.O. öğrencisi Ecenur GIGIZ aldı. Güzel Fıkra Anlatma dalında ise; 1. liği İnköy İlköğretim Okulu öğrencisi Mehmet UZUN alırken , 2.liği Tic. Borsası Bölcek İ.Ö.O. öğrencisi Merve BEYAZIT , 3. lüğü Zafer İlköğretim okulundan Mustafa AKTAŞ aldı. Dereceye giren öğrencilere yarışmaya sponsor olan firmalar para ödülleri verdi Yarışmayı izleyen misafir ve Öğrenci Veliler, bu tür faaliyetlerin öğrencilerin gelişimine olumlu katkı sağlayacağını vurgulayarak, böyle etkinliklerin artarak devam etmesini istediklerini ve etkinliği tertipleyen Okul Müdürleri ve Öğretmenlere de ayrıca teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

YORUMLAR // 1 Adet yorum yapıldı.
GÜZEL
2011-06-03, 11:46:10, 88.225.202.14
muhammet şahinkaya diyor ki; tebrik ederiz

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


Ülkemizde Tiyatro ve Sinema'ya Devlet Yeterli Desteği Sağlıyor mu?
EVET
HAYIR
YENİ ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI
DESTEKLER BÜROKRASİYE TAKILIYOR


Deprecated: Function split() is deprecated in /home/henerji/domains/haberenerji.net/public_html/moduller/kurlar/dolar.php on line 85


Köşe yazarlarıyla doğabilecek sorunlarda sitemizce hiçbir sorumluluk kabul edilmez.Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Herhangi bir yazının içeriği nedeni ile site yönetimi sorumlu tutulamaz.
Ayrıca tartışmalardan ve diyaloglardan doğabilecek her türlü olumsuzluktan da sorumlu tutulamaz. Siteye Giren Tüm ŞahıslarYASAL UYARIYI Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır.